Online Magazín

Jednoručky vám vytvarují postavu vašich snů

Kdo z nás by se před letem nechtěl dostat do formy? Je to období, kdy se odhalujeme mnohem více než během jiných měsíců. Mohou za to vysoké teploty a krásné počasí. Vyhlídka letních dovolených nás nutí držet dietu, chodit do fitness center a omezovat se ve věcech, které máme rádi. Mnohem více času trávíme venku, sportujeme a pohybujeme se. Vytvarovat si postavu svých snů si však můžeme i v pohodlí svého domova. Potřebujete k tomu pouze jednoručky a chuť cvičit. 

Jak s jednoručkami vytvarovat vrchní část těla?

Jednoručky a jejich výběr podle výkonu
Váha jednoruček podle výkonnosti

Jednoruční činky jsou určeny převážně na trénink vrchní části těla. Prostřednictvím nich si totiž víte krásné vypracovat ramena, bicepsy a tricepsy. Správnými cviky se rovněž dopracujete ke vypracovaným zádům. Práce s velkou činkou však není určena pro každého. Mnohem jednodušší je využít při cvičení jednoručky. Jednak se s nimi snadněji pracuje a jednak hrozí mnohem menší úraz než při použití velké činky. S jednoručními činkami je možné cvičit mnoha způsoby. Můžete je zvedat nad hlavu, před sebe, přitahovat je k tělu v mírném předklonu a podobně. Ať už si vyberete jakoukoliv sestavu cviků, myslete na to, že správná technika je mimořádně důležitá. Tou nesprávnou si můžete uškodit a z dlouhodobého hlediska si přivodit zdravotní problémy. Dbejte také na to, abyste při cvičení jednoručky správně uchopili. Ty kvalitní by měly být na místě pro úchop zdrsněné. 

Jak koupit kvalitní jednoručky?

Mnoho lidí má problém s tím, kde koupit jednoruční činky, které jim budou maximálně vyhovovat. Takové nářadí na cvičení většinou seženete v obchodech, které se specializují na sportovní a fitness potřeby. Dobře si však rozmyslete, jaké činky si koupíte. Ideální volbou jsou takové, jejichž váha se dá přizpůsobovat. Můžete si ji snížit nebo navýšit prostřednictvím závaží ve tvaru kolečka. Pokud však chcete jednoručky se stabilní váhou, dobře si rozmyslete, jakou zátěž si vyberete. Měla by být optimální vzhledem k vaši kondici, váhe a věku. Jednoručky by se vám měly dobře držet a neomezovat vás při cvičení. Pak už stačí jen vybrat si spolehlivý internetový obchod, ze kterého si jednoruční činky objednáte. Sháníte ideální jednoručky? Už více nemusíte! Vše, co potřebujete, najdete na webové stránce https://inlive.cz/.